1 / 1
Foto e Priza PremiumCord Scooter 230V 10A, 2x priza të rrumbullakëta + 1x e sheshtë, e bardhë

Priza PremiumCord Scooter 230V 10A, 2x priza të rrumbullakëta + 1x e sheshtë, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 331 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
PremiumCord është një garanci e çmimeve / cilësisë / performancës. Është një markë çeke e kabllove dhe aksesorëve për kompjuterë, audio dhe video. PremiumCord gjithashtu ofron USB, konvertorë USB dhe adapterë për pjesët periferike. Kjo prizë praktike është e përshtatshme për të mbushur pajisje ose laptopë dhe PC. Ka kodin EAN,1 prizë të rrumbullakët dhe 2x sockets rrumbullake dhe 1 prizë të rrafshët.
Kodi i prodhuesit:
Ppr01
Lansuar:
26. 10. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Lidhësit:
Kabllo për energji e llojit E, prizë e llojit E
Nga konektori:
Kabllo për energji e llojit E
Për lidhës:
Prizë e llojit E
Numri i prizave:
3
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Bardhë
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
EAN:
8592220003067
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Priza PremiumCord Scooter 230V 10A, 2x priza të rrumbullakëta + 1x e sheshtë, e bardhë
390 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo