1 / 1
E shitur
Foto e Printer për etiketa Honeywell M-4206

Printer për etiketa Honeywell M-4206

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
61,890 MKD.
58,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 55,705 MKD.
Ju kurseni 3,400 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Printeri M-Class Mark II është krijuar për t'u përdorur kudo ku duhet të printoni etiketa. Funksionimi i tij është shumë i thjeshtë dhe ju mund të zëvendësoni vetë pjesët themelore. Përveç kësaj, do të jeni të kënaqur me kostot e ulëta të funksionimit. Printeri është modular, kështu që ju mund ta ndryshoni ose zgjeroni konfigurimin e tij vetë, mund të zëvendësoni vetë disa pjesë, plus që ka një ekran LCD (128x64) dhe butona. Vendosja është e thjeshtë. Ai ka port USB 2.0, port serik RS-232 dhe paralel, LAN. Rezolucioni i printimit është 203 DPI. Shpejtësia e printimit 152 mm / s. Dimensionet janë 259 x 257 x 462 mm. Peshon 12.2 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i printerit:
Termik
Teknologjia:
USB 2.0
Formati i printerit:
Roll, Etiketa
Pesha në kg:
12.2
USB:
Ekran:
Kodi:
KD2-00-46000007
Gjerësia mm:
259
Lartësia mm:
257
Trashësia mm:
462
Përmasat mm:
259 x 257 x 462
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti standard i memories MB:
8
Lansuar më:
6. 8. 2019
Prodhuesi:
Honeywell
EAN:
3609740035807
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Printer për etiketa Honeywell M-4206
58,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo