1 / 6
Слика на Принтер HP Smart Tank 750
Слика на Принтер HP Smart Tank 750
Слика на Принтер HP Smart Tank 750
Слика на Принтер HP Smart Tank 750
Слика на Принтер HP Smart Tank 750
Слика на Принтер HP Smart Tank 750

Принтер HP Smart Tank 750

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
407.67 €
357.30 €
со ДДВ Без ДДВ 340.29 €
Заштеди 50.37 €
-13%

повеќе од 10
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Bluetooth:
По
Екран:
По
Специјални касети во боја::
да
Големина на печатач:
A4
Фотокопири::
Напредни карактеристики:
AirPrint, HP Print Service Plugin, HP Smart, Mopria, WiFi Direct
Добавувач на скенери:
да, ADF (35 страници)
Гаранција за производителот:
1 година
Вклучен е USB кабел: :
Вклучен е USB кабел:
Лансиран:
Лансиран
Тип на добавувач на скенер:
ADF
Тип на печатач:
Боја, систем на резервоар
Максимална големина на меморија [MB] :
2 556
Боја:
Бело
Боја / црно-бело:
Боја / црно-бело:
Пакетот содржи:
Пакетот содржи:
Максимално користење на работа [страница месечно] :
5 000
Резолуција - нормална црна [DPI]: :
1200 x 1200
RJ-45:
По
Печатење DPI: :
Печатење DPI:
Двострано автоматско печатење:
Неограничено печатење::
да
Мултифункционален: :
Скенер:
По
Сканер ДПИ:
1 200
Длабочина [mm]::
364
УСБ:
По
Wi-Fi:
По
EAN:
195908303114
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Принтер HP Smart Tank 750
357.30 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ