1 / 5
Продадено
Слика на Приемник на сигнал Evolveo Gamma T2
Слика на Приемник на сигнал Evolveo Gamma T2
Слика на Приемник на сигнал Evolveo Gamma T2
Слика на Приемник на сигнал Evolveo Gamma T2
Слика на Приемник на сигнал Evolveo Gamma T2

Приемник на сигнал Evolveo Gamma T2

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
61.58 €
53.46 €
со ДДВ Без ДДВ 45.30 €
Заштеди 8.12 €
-14%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
DT-4060-T2-HEVC
Лансиран:
28. 6. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
HDMI, RF (влез), RF (излез), SCART, USB
Ширина [мм]:
168
Формат на видео компресија:
H.265 (HEVC)
Двоен приемник:
По
Производител:
Еволво
Пеша [кг]:
0.3
Висина [mm]:
38
Дебелина [mm]:
113
Со можност за снимање (PVR):
По
Тип на приемник:
DVB-T2
EAN:
8594161338925
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Приемник на сигнал Evolveo Gamma T2
53.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ