1 / 1
Foto e Kabllo PremiumCord USB-C ( USB 3.1 generation 2, 3A, 10Gbit/s ) 3m, e zezë

Kabllo PremiumCord USB-C ( USB 3.1 generation 2, 3A, 10Gbit/s ) 3m, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
27.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.22 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo kabllo mbështet gjeneratën USB 3.1 standardi 2 dhe ka gjatësi 3 metra. Ofron shpejtësi karikimi me kapacitet 20 V / 3 A. Ka shpejtësi transferi 10 Gbit/s që është 20 herë më e shpejtë se sa USB 2.0. Konektorët mund të lidhen nga të dyja anët. Konduktori i brendshëm është nga bakri. Ka mbrojtje të trefishtë.
Lansuar:
17. 2. 2021
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
2, USB-C
Nga konektori:
USB-C (mashkull)
Për lidhës:
USB-C (mashkull)
Kodi:
Ku31cg3bk
Gjatësia m:
3
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Lidhje
Mbështet:
Karikim i shpejtë 3A
EAN:
8592220020835
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Kabllo PremiumCord USB-C ( USB 3.1 generation 2, 3A, 10Gbit/s ) 3m, e zezë
27.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo