1 / 1
Продадено
Слика на PremiumCord микро USB 3.0 конектор кабал

PremiumCord микро USB 3.0 конектор кабал

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
14.46 €
12.84 €
со ДДВ Без ДДВ 10.88 €
Заштеди 1.62 €
-12%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
PremiumCord доаѓа со квалитетни додатоци во форма на поврзувачки кабел. Кабелот е наменет за поврзување на два уреди. Кабелот има два конектори, од едната страна има конектор USB 3.0 тип А, а од друга страна има микро USB 3.0 тип Б. Овој заштитен кабел од 5 метри нуди висока брзина на пренос до 5 Gbps, што е до 10 пати побрзо од стандардниот USB 2.0.
Код на производителот:
8592220007751
Лансиран:
10 мај 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Камера, GPS навигација, MP3 / MP4 плеер, компјутер, тврд диск, видео камера
Должина [m]:
5
Крај на кабел:
ПРАВО
Верзии:
USB 3.0 (до 5Gbps)
Конектори:
Микро USB, USB 3.0
Од приклучокот:
USB-A (маж)
За конектори:
Микро USB-B (машко)
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Редуктори, конектори (лепенка)
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8592220007751
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord микро USB 3.0 конектор кабал
12.84 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ