1 / 1
Слика на PremiumCord FTP кабел RJ45-RJ45 M / F, 15м

PremiumCord FTP кабел RJ45-RJ45 M / F, 15м

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €

Само уште 6
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
19 април 2024 - 20 април 2024
Македонија, други
20 април 2024 - 22 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Овој тип на кабел ќе го најдете не само во компјутерски центри, туку скоро во секоја канцеларија или дом, ако поврзете два или повеќе персонални компјутери. Погоден е за продолжување на постојните кабли и избегнување на употреба на дополнителни конектори. Заштитениот мрежен кабел PremiumCord е со пар RJ-45 конектори со четири пара жици. Жиците се 100% бакар (AWG26 / 7). Должина 15 метри.
Лансиран:
7. 2. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
МРЕА
Конектори:
RJ-45
Од приклучокот:
RJ-45 (маж)
За конектори:
RJ-45 (женски)
Код:
Sstpmf15
Должина м:
15
Производител:
Премиум кабел
Веб-страница на производителот:
Premiumcord.com
Боја:
ЦРНО
Вид на кабел:
Намалување
EAN:
4040849733901
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PremiumCord FTP кабел RJ45-RJ45 M / F, 15м
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ