1 / 1
Продадено
Слика на Switch HP 1420 5G PoE + (32W), црно

Switch HP 1420 5G PoE + (32W), црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
172.07 €
162.32 €
со ДДВ Без ДДВ 137.56 €
Заштеди 9.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
JH328A
Лансиран:
9 февруари 2017 година
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Десктоп, Rackmount
Пое:
По
Решетка:
По
QoS:
По
Поддржана брзина [Mb / s]:
1 000
Број на LAN конектори 1000 Mbps:
5
Функции:
QoS
Пое поддржани стандарди:
802.3af, 802.3at
Буџет на PoE [W]:
32
Производител:
HP
Максимална брзина на пренос [Gbps]:
10
EAN:
8892969662342
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Switch HP 1420 5G PoE + (32W), црно
162.32 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ