1 / 2
Продадено
Слика на Powerbank EPICO ELOOP од E29, 30 000 mAh, сива боја
Слика на Powerbank EPICO ELOOP од E29, 30 000 mAh, сива боја

Powerbank EPICO ELOOP од E29, 30 000 mAh, сива боја

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
129.83 €
87.58 €
со ДДВ Без ДДВ 74.22 €
Заштеди 42.25 €
-33%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
9915101900014
Лансиран:
13. 7. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
465
Димензии [мм]:
86 x 164 x 19
Наменето за:
Мобилни телефони, лаптопи, таблети
ЛЕД известувач:
По
Влезна енергија [A]:
2
Излезна енергија [A]:
1,5, 2, 2,4, 3
Излезен напон:
6 V, 9 V, 12 V
Дојдовни конектори:
MicroUSB, USB-C
Излезни конектори:
USB-A 2x, USB-C 1x
Производител:
EPICO
Боја:
Град
Капацитети [mAh]:
30000
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8596049099041
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Powerbank EPICO ELOOP од E29, 30 000 mAh, сива боја
87.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ