1 / 8
E shitur
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
Foto e Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi

Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
30.64 €
27.39 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 23.22 €
Ju kurseni 3.24 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Karikoni shpejt dhe me siguri. Karikoni pajisje të shumta në të njëjtën kohë. Karikuesi EMOS Alpha 10S mund të bëjë gjithçka për ju. Jo vetëm që e karikoni pajisjen tuaj, por gjithashtu duket i përsosur, është i paktë dhe madhësia e tij është e mjaftueshme. Në EMOS, siguria vjen e para. Kjo është arsyeja pse të gjitha power bank në rangun e tyre janë të pajisura me karakteristika më të larta të sigurisë që mbrojnë si power bank ashtu edhe elektronikën e lidhur gjatë karikimit. Mbrojtja ndaj shkarkimit, mbingarkimit, mbingarkesës ose qarkut të shkurtër është e garantuar. Me LED të bardhë minimalist ju gjithmonë mund të zbuloni lehtësisht se çfarë po ndodh në power bank tuaj, nëse vërtet karikohet ose sa energji ka mbetur. Ky power bank ka një kapacitet prej 10000 mAh. Përfshin 2 kabllo - Micro USB dhe USB-C (të përshtatshme për karikim dhe transferim të të dhënave).

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
8592920084083
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Powerbank Emos Alpha 10S, 10000 mAh, i zi
27.39 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo