1 / 6
E shitur
Foto e Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë
Foto e Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë
Foto e Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë
Foto e Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë
Foto e Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë
Foto e Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë

Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,990 MKD.
2,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,364 MKD.
Ju kurseni 200 MKD.
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Powerbank Belkin do t'ju ofrojë shërbimet e tij në lëvizje. Ka një kapacitet të shkëlqyeshëm dhe karikon celularin tuaj ose pajisje të tjera elektronike. Mund të karikojë dy pajisje në të njëjtën kohë dhe gjithashtu mbështet karikimin e shpejtë përmes lidhësit USB-C. Me një powerbank, celulari juaj mund të bëhet konzola juaj personale e lojërave portative. Falë powerbank Belkin me një kapacitet prej 10,000 mAh, ju mund të luani për orë të gjata pa ndërprerje. 18W USB-C mbështet karikimin e shpejtë, që do të thotë se nuk do të duhet të presësh për të karikuar pajisjen tënde. Për shembull, mund të karikoni një iPhone të tillë nga 0 në 50% në vetëm 30 minuta. Gjithashtu, rikarikimi i vetë powerbank është shumë i shpejtë. Thjesht karikojeni atë përmes portit USB-C. Ky powerbank ka dy porte 18W USB-C dhe 12W USB-A, përfshihet kabllo USB-C në USB-C me gjatësi 152.4 dhe ka përmasa 143.48 x 74.6 x 16.4 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Lajmërues LED:
Lidhësit hyrës:
USB-C
Lidhësit dalës:
USB-C
Kodi:
BPB001btWH
Kapaciteti mAh:
10000
Gjerësia mm:
16.5
Lartësia mm:
74.6
Trashësia mm:
143,4
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
23. 2. 2021
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Ngjyra:
Bardhë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Powerbank Belkin, 10000mAh, USB-C PD, USB-A, 18W, i bardhë
2,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo