1 / 0
E shitur

Powerbank Belkin, 10000mAh, 2xUSB-A, USB-C, 15W, rozë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,790 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,212 MKD.

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Powerbank me një kapacitet prej 10,000 mAh, dy porte USB-A dhe një USB-C, aftësia për të karikuar 3 pajisje në të njëjtën kohë, fuqia totale prej 15 W ndahet midis këtyre tre pajisjeve. Kabllo USB-A në USB-C e gjatë 152 cm përfshihet në paketim. Përmasat e powerbank janë 100.95 x 65 x 25.20 mm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Lajmërues LED:
Lidhësit hyrës:
USB-C
Lidhësit dalës:
USB-A 2x, USB-C
Kapaciteti mAh:
10000
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
23. 2. 2021
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Ngjyra:
Kuqe, Rozë
EAN:
745883799794
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Powerbank Belkin, 10000mAh, 2xUSB-A, USB-C, 15W, rozë
3,790 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo