1 / 1
E shitur
Foto e Power Bank Forever TB-100L, 20000mAh, i bardhë

Power Bank Forever TB-100L, 20000mAh, i bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
4,190 MKD.
3,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,958 MKD.
Ju kurseni 700 MKD.
-17%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky Power Bank Forever TB-100L do të kujdeset për karikimin e baterisë së telefonit tuaj celular. Është i pajisur me një kapacitet prej 20,000 mAh dhe 2 porta USB për të karikuar deri në dy pajisje njëkohësisht. Ka edhe tregues LED për gjendjen e baterisë.
Lansuar:
20. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Li-Pol (Litium Polimer)
Dizajnuar për:
Mbrojtëse për celular, tablet
Lajmërues LED:
Voltazhi dalës:
5 V
Lidhësit hyrës:
Micro USB
Lidhësit dalës:
Micro USB, USB-C
Kodi:
GSM099224
Kapaciteti mAh:
20000
Besueshmëria:
100 %
Energjia hyrëse A:
2
Energjia dalëse A:
2
Prodhuesi:
Forever
Ngjyra:
Bardhë
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5900495829252
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Power Bank Forever TB-100L, 20000mAh, i bardhë
3,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo