1 / 0
Продадено

Power Bank Belkin 20000mAh, 2xUSB-A, USB-C, 15W, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
76.21 €
со ДДВ Без ДДВ 64.58 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен
ЛЕД известувач:
По
Дојдовни конектори:
USB-C
Излезни конектори:
USB-A 2x, USB-C
Код:
BPB003btWT
Капацитети mAh:
20000
Лансиран:
Лансиран
Производител:
Белкин
Веб-страница на производителот:
World.belkin.com
Боја:
Бело
EAN:
745883797325
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Power Bank Belkin 20000mAh, 2xUSB-A, USB-C, 15W, бело
76.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ