1 / 1
Продадено
Слика на CONNECT IT, држач за велосипед IT M7, црвен

CONNECT IT, држач за велосипед IT M7, црвен

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.84 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CI-632
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Максимална дијагонала на екранот [инчи]:
6
Минимална дијагонала на екранот [инчи]:
3,5
Мобилен:
По
Ротација:
По
Ротари:
По
За рака:
По
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
Носители за:
слушалки
Тип на држач:
За велосипедот
EAN:
8595610606626
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CONNECT IT, држач за велосипед IT M7, црвен
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ