1 / 2
Продадено
Слика на Држач CONNECT IT T2 за телевизор 23-55"
Слика на Држач CONNECT IT T2 за телевизор 23-55"

Држач CONNECT IT T2 за телевизор 23-55"

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
27.46 €
со ДДВ Без ДДВ 23.27 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Максимален капацитет [кг]:
75
Тип на држач:
Фреска
Висина [mm]:
270
Носители за:
TV
Standard VESA [mm]:
143.5 x 104 x 70.4
Ширина [мм]:
464
Максимално растојание од wallидот [см]:
4,5
Веб-страница на производителот:
connectit-europe.com
Мобилен:
По
EAN:
8594158526168
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Држач CONNECT IT T2 за телевизор 23-55"
27.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ