1 / 1
Продадено
Слика на CONNECT A4BK држач  за телевизори од 13-27 "

CONNECT A4BK држач за телевизори од 13-27 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.71 €
29.08 €
со ДДВ Без ДДВ 24.65 €
Заштеди 1.62 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
CI-783
Гаранција за производителот:
1 година
Користено со:
Универзална
Користи со брендови:
Универзална
Ширина [мм]:
120
Максимален капацитет [кг]:
15
Максимална дијагонала на екранот [инчи]:
27
Минимална дијагонала на екранот [инчи]:
13
Максимално растојание од wallидот [см]:
8,8
VESA [mm x mm]:
75 x 75, 100 x 100
Мобилен:
По
Ротација:
По
Ротари:
По
Производител:
Поврзете го
Веб-страница на производителот:
Connectit-europe.com
Пеша [кг]:
0,93
Висина [mm]:
160
Дебелина [mm]:
93
Носители за:
Монитор, ТВ
Тип на држач:
За theидот
EAN:
8595610608989
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
CONNECT A4BK држач за телевизори од 13-27 "
29.08 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ