1 / 3
Продадено
Слика на мултифункционален дистрибутер на PowerCube, розова
Слика на мултифункционален дистрибутер на PowerCube, розова
Слика на мултифункционален дистрибутер на PowerCube, розова

мултифункционален дистрибутер на PowerCube, розова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
37.21 €
35.59 €
со ДДВ Без ДДВ 30.16 €
Заштеди 1.62 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
ReWirable USB + TRAV
Лансиран:
23 јануари 2015 година
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Лаптоп, компјутер
Верзии:
USB 2.0 (до 480Mbps)
Конектори:
Кабел за напојување тип Е, USB 2.0, приклучок тип E
Од приклучокот:
Кабел за напојување тип Е.
За конектори:
USB-A (женски), тип Е порта
Број на продажни места:
4
Производител:
PowerCube
Боја:
РИНК
Вид на кабел:
Добавувачи на електрична енергија
EAN:
8718444083108
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
мултифункционален дистрибутер на PowerCube, розова
35.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ