1 / 1
Продадено
Слика на Paton адаптер за напојување до ntb / 19V / 4.7A 90W / конектор 4x1.35mm / + USB издаденост

Paton адаптер за напојување до ntb / 19V / 4.7A 90W / конектор 4x1.35mm / + USB издаденост

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.46 €
58.33 €
со ДДВ Без ДДВ 49.43 €
Заштеди 8.12 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
EAN:
4055655177214
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Paton адаптер за напојување до ntb / 19V / 4.7A 90W / конектор 4x1.35mm / + USB издаденост
58.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ