1 / 1
Продадено
Слика на Полнач за paton за лаптоп на Apple 18,5 V, 4,6 A, 85 W, бело

Полнач за paton за лаптоп на Apple 18,5 V, 4,6 A, 85 W, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
66.46 €
58.33 €
со ДДВ Без ДДВ 49.43 €
Заштеди 8.12 €
-13%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PT2553
Гаранција за производителот:
1 година
Максимална излезна енергија [Ш]:
85
Посветен на лаптоп сериите на Apple:
MacBook
Производител:
Патона
Боја:
Бело
EAN:
4260284320263
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за paton за лаптоп на Apple 18,5 V, 4,6 A, 85 W, бело
58.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ