1 / 2
Продадено
Слика на Patonaадаптер за напојување k ntb, 20V, 4,5A, 90W, Slim тип IBM/LENOVO Premium
Слика на Patonaадаптер за напојување k ntb, 20V, 4,5A, 90W, Slim тип IBM/LENOVO Premium

Patonaадаптер за напојување k ntb, 20V, 4,5A, 90W, Slim тип IBM/LENOVO Premium

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
45.34 €
40.46 €
со ДДВ Без ДДВ 34.29 €
Заштеди 4.87 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
6. 2. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
PT2580
Напнатост V:
20
Излезна енергија А.:
4.5
Максимална излезна енергија W:
90
Производител:
Патона
Конектор:
Тенок совет
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
4055655217934
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Patonaадаптер за напојување k ntb, 20V, 4,5A, 90W, Slim тип IBM/LENOVO Premium
40.46 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ