1 / 1
Продадено
Слика на Полнач за лаптоп I-Tec 1xUSB / 1x USB-C порт 2.4 / 3 A, црн

Полнач за лаптоп I-Tec 1xUSB / 1x USB-C порт 2.4 / 3 A, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
50.21 €
48.58 €
со ДДВ Без ДДВ 41.17 €
Заштеди 1.62 €
-4%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 10. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Универзален полнач:
По
Код:
CHARGER-C60WPLUS
Напнатост V:
20
Излезна енергија А.:
3
Максимална излезна енергија W:
60
Производител:
I-Tec
Конектор:
USB-C
EAN:
8595611702716
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за лаптоп I-Tec 1xUSB / 1x USB-C порт 2.4 / 3 A, црн
48.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ