1 / 1
Продадено
Слика на Полнач за лаптоп Akasa AK-PD120-03M, 120W

Полнач за лаптоп Akasa AK-PD120-03M, 120W

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58.34 €
55.09 €
со ДДВ Без ДДВ 52.46 €
Заштеди 3.25 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
18. 9. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
AK-PD120-03M
Напнатост V:
19
Максимална излезна енергија W:
120
Производител:
Акаса
Веб-страница на производителот:
Akasa.com.tw
Конектор:
5,0 mm, 7,4 mm
EAN:
8592457109846
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за лаптоп Akasa AK-PD120-03M, 120W
55.09 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ