1 / 3
Продадено
Слика на Полнач Gembird, 1x USB, QC 3.0, црн
Слика на Полнач Gembird, 1x USB, QC 3.0, црн
Слика на Полнач Gembird, 1x USB, QC 3.0, црн

Полнач Gembird, 1x USB, QC 3.0, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
20.96 €
со ДДВ Без ДДВ 17.76 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 6. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен
Конектори:
USB
Број на USB конектори:
1
За автомобил:
Не, тој е доделен преку клучот RGB
Безжично полнење:
Не, тој е доделен преку клучот RGB
Qualcomm:
Брзо полнење 3.0
Брзо полнење:
По
Код:
EG-UQC3-01
Производител:
Гембирд
Боја:
ЦРНО
EAN:
8716309098960
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач Gembird, 1x USB, QC 3.0, црн
20.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ