1 / 3
Продадено
Слика на Полнач за автомобили Yenkee YAC 2048BK, црна
Слика на Полнач за автомобили Yenkee YAC 2048BK, црна
Слика на Полнач за автомобили Yenkee YAC 2048BK, црна

Полнач за автомобили Yenkee YAC 2048BK, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
23.89 €
22.59 €
со ДДВ Без ДДВ 19.14 €
Заштеди 1.30 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
30014754
Лансиран:
21.09.2016 г.
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилни телефони, таблети
Конектори:
USB 2.0
Број на USB конектори:
2
За автомобил:
По
ЛЕД известувач:
По
Брзо полнење:
Веќе
Производител:
YENKEE
Максимална енергија [A]:
4,8
EAN:
8590669202942
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач за автомобили Yenkee YAC 2048BK, црна
22.59 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ