1 / 1
Продадено
Слика на Полнач Huawei SuperCharge CP404B, 22,5W, белa

Полнач Huawei SuperCharge CP404B, 22,5W, белa

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
33.46 €
30.71 €
со ДДВ Без ДДВ 26.03 €
Заштеди 2.75 €
-9%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
5. 11. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Наменето за:
Мобилен
За автомобил:
Веќе
Безжично полнење:
Веќе
Код:
55033322
Производител:
Huawei
Боја:
Бело
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6972453166326123
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полнач Huawei SuperCharge CP404B, 22,5W, белa
30.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ