1 / 1
Продадено
Слика на Полароиден филтер 49 mm CPL

Полароиден филтер 49 mm CPL

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
25.84 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 1.62 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Филтер
Производител:
Полароид
Веб-страница на производителот:
Polaroid.com
Дијаметар [mm]:
49
EAN:
815361016207
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Полароиден филтер 49 mm CPL
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ