1 / 1
Foto e Përshtatës PremiumCord USB-C - 3xHDMI 2.0 4K @ 60Hz, MST

Përshtatës PremiumCord USB-C - 3xHDMI 2.0 4K @ 60Hz, MST

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
5,590 MKD.
4,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,551 MKD.
Ju kurseni 1,400 MKD.
-26%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky përshtatës lidh deri në tre monitorë përmes daljes DisplayPort dhe një imazh i ndryshëm mund të shfaqet në secilin veç e veç. Lejon tre modalitete ekrani - të zgjatur, pasqyrë dhe kopje (extended, mirror & duplicate). Plus, teknologjia Plug-and-play nuk mund ta bënte më të lehtë përdorimin. Mbështet Windows 7, Windows 8, Windows 10, Android. Është bërë nga materiale të provuara me cilësi të lartë që sigurojnë jetë të gjatë dhe qëndrueshmëri të lartë. Lidhësi hyrës është USB-C (DP 1.4), ndërsa lidhësit dalës janë 3x HDMI 2.0. Rezolucioni maksimal mund të jetë: 3840 x 2160, 60Hz. Përshtatësi është në përputhje me laptopët: Macbook Pro 11.1, DELL E7240, Macbook Air 4.1, Mac mini 7.1, Surface, etj.
Lansuar:
26. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ku31hdmi11
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
EAN:
8592220019570
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës PremiumCord USB-C - 3xHDMI 2.0 4K @ 60Hz, MST
4,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo