1 / 4
Foto e Përshtatës FIXED, USB-A 3.0 - USB-C, OTG, i hirtë
Foto e Përshtatës FIXED, USB-A 3.0 - USB-C, OTG, i hirtë
Foto e Përshtatës FIXED, USB-A 3.0 - USB-C, OTG, i hirtë
Foto e Përshtatës FIXED, USB-A 3.0 - USB-C, OTG, i hirtë

Përshtatës FIXED, USB-A 3.0 - USB-C, OTG, i hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 839 MKD.

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshtatës praktik nga USB-C në USB 3.0. Përmes tij, ju mund të karikoni, sinkronizoni pajisjen tuaj dhe funksioni OTG është mbështetur gjithashtu. Shpejtësia e transferimit të të dhënave mund të jetë deri në 5 Gbps, ndërsa shpejtësia e karikimit mund të jetë deri në 2.4 A.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular, tablet
Fundi i kabllos:
Drejtë
Lidhësit:
2, USB-A 3.0, USB-C
Nga konektori:
USB-A 3.0
Për lidhës:
USB-C
Kodi:
FIXA-UC-GR
Besueshmëria:
100 %
OTG On-The-Go:
Lansuar:
22. 12. 2020
Prodhuesi:
FIXED
Ngjyra:
Hirtë
Lloji i kabllos:
Reduktues
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8591680117499
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës FIXED, USB-A 3.0 - USB-C, OTG, i hirtë
990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo