1 / 1
E shitur
Foto e Përshtatës CAMLIVE ™, USB-C në HDMI, i argjendtë

Përshtatës CAMLIVE ™, USB-C në HDMI, i argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9,690 MKD.
9,190 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 8,752 MKD.
Ju kurseni 500 MKD.
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshtatësi përdoret për të dërguar video të pakriptuara HDMI në një laptop me portë USB-C apo Thunderbolt 3. Është i pajtueshëm me specifikimet më të fundit të USB 3.1 Tip-C dhe i projektuar për të vepruar si 'Plug & Play'. Me një dizajn të hollë dhe estetik ofron një përvojë të këndshme dhe me cilësi të lartë në transmetim të drejtpërdrejtë / redaktim video në stil, qoftë në punë apo gjatë lëvizjes. Ai mbështet transmetimin e drejtpërdrejtë të videos, transmetimin në internet dhe videokonferencat. I pajtueshëm me softuerë të popullarizuar të transmetimit si OBS, Xsplit, YouTube, Facebook dhe Twitch. Pajisja nuk mund të shikojë ose kapë përmbajtje të mbrojtur nga HDCP.
Lansuar:
16. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhësit:
HDMI, USB-C, HDMI, USB-C
Veçori tjera:
Plug and Play
Kodi:
UC-3020
Besueshmëria:
100 %
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
1
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com
Ngjyra:
Argjendtë
Mbështet:
Windows XP/Vista/7/8/10/ a Mac OS X
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4719264647475
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës CAMLIVE ™, USB-C në HDMI, i argjendtë
9,190 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo