1 / 1
Foto e Përshtatës C-TECH HDMI - VGA + audio, M/F, i zi

Përshtatës C-TECH HDMI - VGA + audio, M/F, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 839 MKD.

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania C-TECH përqendrohet në zhvillimin dhe shitjen e aksesorëve për kompjuterë personalë si për lojtarët e rastësishëm ashtu edhe për lojtarët në nivelin profesional. Kompania u ofron klientëve të saj produkte me cilësi të lartë dhe të përballueshme nga gama e mausëve të lojërave, tastierave, kufjeve, altoparlantëve dhe përshtatësve cilësor. Pajisja kompakte ju lejon të lidhni një ekran audio VGA + me një burim video HDMI.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Për lidhës:
VGA samice
Kodi:
CB-AD-HDMI-VGA
Besueshmëria:
100 %
Lansuar:
5. 2. 2021
Lidhësit:
3.5 mm jack, HDMI, VGA
Prodhuesi:
C-Tech
Ngjyra:
Zezë
Lloji i kabllos:
Redukce, Video
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594125011581
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Përshtatës C-TECH HDMI - VGA + audio, M/F, i zi
990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo