1 / 1
Слика на PRINT IT боја за печатачи Epson, розова

PRINT IT боја за печатачи Epson, розова

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
8.56 €
7.96 €
со ДДВ Без ДДВ 6.75 €
Заштеди 0.60 €
-8%

Само уште 1
GjirafaFLEX
Бидете флексибилни со GjirafaFlex

GjirafaFLEX е дополнителна услуга која ја нудиме како брзо решение доколу имате неисправен производ во гарантниот период од 1 година, без да чекате на овластени сервисери. Со оваа услуга, ќе бидете контактирани во рок од 24 часа од моментот кога ќе ја добиете нарачката, за тоа дали производот ќе се сервисира, ќе добиете нов како замена или средствата ќе се задржат како кредит за друга нарачка. Потоа, ќе бидете известени за периодот на сервисирање, за замена со нов производ или за негово враќање.

*Се прифаќаат само фабричките дефекти, а не и физичка штета која може да биде предизвикана на производот.

Испорака
Време на пристигнување на производот: - СКОПЈЕ
23 април 2024 - 24 април 2024
Македонија, други
24 април 2024 - 25 април 2024
Време на пристигнување на производот е периодот од моментот кога е направена верификација на вашата нарачка и известувањето за верификација што го добивате преку е-пошта или смс.
Ако нарачката е поставена сега, производот пристигнува во временскиот рок наведен погоре. Постојано ќе Ве известуваме преку е-пошта за локацијата на вашата нарачка, како и кога истата ќе пристигне во нашиот магацин и кога ќе биде испорачана до вашата адреса.

*Во 99% од случаите, производите пристигнуваат во временскиот рок наведен погоре. Имајте в предвид дека меѓународните празници влијаат испораката да се одложи за околу 2 дена.

Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
PI-135
Лансиран:
30 јуни 2011 година
Гаранција за производителот:
1 година
Оригинални додатоци:
Веќе
Користено со:
Epson Stylus Photo P50, Epson Stylus Photo PX650W, Epson Stylus Photo PX700W, Epson Stylus Photo PX710W, Epson Stylus Photo PX800W, Epson Stylus Photo PX810W, Epson Stylus Photo R265
Производител:
PRINT IT
Тип на уред:
Мастило за печатач (касета)
Боја на кертриџ:
Бледо црвено
За печатари:
Епсон
Волумен (ml):
14
EAN:
8594158527059
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
PRINT IT боја за печатачи Epson, розова
7.96 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ