1 / 2
Продадено
Слика на Patona батерија за лаптоп HP Elitebook 725/820 G1, 4100mAh, Li-Pol, 11,1V
Слика на Patona батерија за лаптоп HP Elitebook 725/820 G1, 4100mAh, Li-Pol, 11,1V

Patona батерија за лаптоп HP Elitebook 725/820 G1, 4100mAh, Li-Pol, 11,1V

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
107.08 €
102.20 €
со ДДВ Без ДДВ 86.61 €
Заштеди 4.87 €
-5%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
2. 8. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Тип на батерија:
Литиум полимер (Li-pol)
Посветен на серијата лаптопи HP:
HP Elitebook 725 G1, HP Elitebook 820, HP Elitebook 820 G1
Код:
PT2820
Капацитети mAh:
4100
Волтаж В.:
11,1
Боја:
ЦРНО
EAN:
4055655204637
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Patona батерија за лаптоп HP Elitebook 725/820 G1, 4100mAh, Li-Pol, 11,1V
102.20 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ