1 / 4
Foto e Pad Hama uRage Lethality 300, i kaltër
Foto e Pad Hama uRage Lethality 300, i kaltër
Foto e Pad Hama uRage Lethality 300, i kaltër
Foto e Pad Hama uRage Lethality 300, i kaltër

Pad Hama uRage Lethality 300, i kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
2,590 MKD.
2,490 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,110 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-4%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Pad XXL uRage, i cili është i përshtatshëm për mausin dhe tastierën. Forma dhe madhësia e veçantë është krejtësisht e përshtatshme për lojëra (900 x 300/340 x 3 mm), ana për mausin (340 mm) është më e lartë se ana për tastierën (300 mm). Avantazhet e tjera: - versioni i shpejtësisë: sipërfaqja e lëmuar për shpejtësinë maksimale; - pjesa e poshtme e veshur me gomë kundër rrëshqitjes së tij në tavolinë; - uRage Heat TT special: një material që garanton një jetë të gjatë dhe mbron sipërfaqet rrëshqitëse të mausit; - skajet e përforcuar të pad-it; - i përshtatshëm për të gjitha llojet e zakonshme të mausit dhe rezolucione të ndryshme.
Lansuar:
16. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Materiali:
Guma, Textil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Kodi:
186046
Dizajni:
Kaltër
E qepur:
Për tastierë dhe maus:
Gjerësia mm:
900
Lartësia mm:
3
Trashësia mm:
340
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
514
Prodhuesi:
Hama
EAN:
4047443432742
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Pad Hama uRage Lethality 300, i kaltër
2,490 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo