1 / 7
E shitur
Foto e Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë
Foto e Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë
Foto e Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë
Foto e Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë
Foto e Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë
Foto e Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë
Foto e Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë

Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,795 MKD.
2,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2,280 MKD.
Ju kurseni 1,105 MKD.
-30%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo orë ka ekran me diagonale 1.4'', mbrojtje IP68 dhe bateri 180 mAh që qëndron 7 ditë.Ofron akselerometër, matje të vlerave të zemrës, funksione sportive si ecje, vrap, çiklizëm. Për më tepër, ora përputhet me sistemin Android dhe iOS.

Dridhje:
Gyroskop:
Prodhuesi:
IGET, IGET
Trashësia [mm]:
11
Versioni i pajtueshëm i OS:
Android 6+, iOS 7+
Kodi i prodhuesit:
84002822
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Më shumë detaje:
matje direkte
Në pako përfshihet:
Kabllo karikimi, rrip shtesë
Për meshkuj:
Rezistencë ndaj ujit:
Ano
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Njoftime:
Orë me alarm:
Versioni i Bluetooth:
5
Diagonalja e ekranit [cm]:
1,4
Periudhë:
Sistem operativ:
i vet
Buton kontrolli:
Ekran me prekje:
✔, Ano
Përputhshmëria e sistemit operativ:
Android, iOS
Përshpejtues:
Rrip i zëvendësueshëm:
Materiali i mbrojtëses:
Metal
Taste:
Ano
Lajmërues:
Ano
Materiali i rripave:
Çelik, Silikon
Çiklizëm:
✔, Ano
Ngjyra:
Argjendtë
Rrëshqitje:
Silikoz
Ecje / Fitnes:
Ano, ✔
Forma e fushës:
Katror
Lloji i lidhjes:
Shirit me lëshim të shpejtë 20 mm
Qëndrueshmëri ndaj ujit:
Statusi i baterisë:
Kodi:
84002822
Matja e ritmit:
Hidratimi:
Kërkim i avancuar:
Pesha [g]:
76
Thellësia [mm]:
11
Jetëgjatësia e paraparë e baterisë [ditë]:
7
Jetëgjatësia maksimale e baterisë [h]:
168
Materiali i rripit:
Metal, Çelik i pandryshkshëm, Silikon
Matja e presionit të gjakut:
Oksimetër:
Shfaqja e kohës:
E kombinuar
Diagonalja e ekranit ["]:
1,4
Kujtesë për thirrje:
Përditësimi OTA:
Vrapim:
Ano
Bluetooth:
Ngjyra e rripit:
Argjend
Akselometër:
Ano
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
180
Materiali i këllëfit:
Alumin
Mundësi telefonimi:
Refuzimi ose përgjigja e një thirrjeje në një telefon të çiftuar
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8594177651834
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Orë dore iGET FIT F30, e argjendtë
2,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo