1 / 1
Продадено
Слика на Оптички модул MaxLink SPF + 10G SFP +, SM, 1310nm, 10km, 2xLC конектори, DDM, компатибилен со HP прекинувачи

Оптички модул MaxLink SPF + 10G SFP +, SM, 1310nm, 10km, 2xLC конектори, DDM, компатибилен со HP прекинувачи

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
48.58 €
45.33 €
со ДДВ Без ДДВ 38.42 €
Заштеди 3.25 €
-7%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Конектори:
(2) LC
Формат:
SFP+
За типови кабли:
Еден режим
Брзина на пренесување:
10 Gbps
Вид на трансфер:
2-влакна
Дијагноза - ДДМИ:
По
Код:
ML-S+31D-10-HP
Лансиран на:
18. 9. 2019
Должина на бран - TxRx nm:
1310
Опсег км:
10
Производител:
MaxLink
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Оптички модул MaxLink SPF + 10G SFP +, SM, 1310nm, 10km, 2xLC конектори, DDM, компатибилен со HP прекинувачи
45.33 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ