1 / 1
Продадено
Слика на Raspberry Armor за Raspberry Pi 4 B, црна

Raspberry Armor за Raspberry Pi 4 B, црна

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
32.33 €
24.21 €
со ДДВ Без ДДВ 20.52 €
Заштеди 8.12 €
-26%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
4. 9. 2019
Гаранција за производителот:
1 година
Користи со брендови:
Малина Пи 4 Б
Код:
RB-AlucaseP4+07
Производител:
Малина Пи
EAN:
4250236819365
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Raspberry Armor за Raspberry Pi 4 B, црна
24.21 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ