1 / 1
Foto e Ndarës sinjali PremiumCord HDMI 2.0 1-2 porte, 4K x 2K/60Hz, FULL HD, 3D

Ndarës sinjali PremiumCord HDMI 2.0 1-2 porte, 4K x 2K/60Hz, FULL HD, 3D

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
3,790 MKD.
3,690 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 3,127 MKD.
Ju kurseni 100 MKD.
-3%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Maqedoni, të tjera
09 mars 2024 - 11 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ndarësi i sinjalit HDMI ju lejon të lidhni një burim të sinjaleve me dalje të shumta. Ju mund të lidhni p.sh. 2 televizorë në një DVD player ose laptop. Switch mbështet deri në 3840 x 2160 @ 60 Hz dhe rezolucion 3D. Mbështet standardin HDMI 1.4 dhe 2.0. Daljet janë të pajisura me amplifikatorë aktivë që lejojnë pajisjen e ekranit të kyçet në një distancë më të gjatë (maksimumi 8 m). Për furnizimin me energji elektrike përdoret adapteri 5V.
Lansuar:
2. 2. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Khsplit2e
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
EAN:
8592220015251
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ndarës sinjali PremiumCord HDMI 2.0 1-2 porte, 4K x 2K/60Hz, FULL HD, 3D
3,690 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo