1 / 8
Продадено
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
Слика на Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн

Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
141.20 €
126.58 €
со ДДВ Без ДДВ 120.55 €
Заштеди 14.62 €
-11%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!

Код на производителот:
STEA4000400
Лансиран:
4 март 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Формати и дискусија:
2,5
Пеша (g):
170
Ширина [мм]:
80
Производител:
Seagate
Веб-страница на производителот:
Seagate.com
Големина на диск GB::
4 000
Modeli i diskut:
Странски
Тип на тврд диск:
Магнетни
Висина [mm]:
117
Дебелина [mm]:
14,8
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
7636490070471
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешен HDD Seagate Пренослив 4 ТБ, црн
126.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ