1 / 5
Продадено
Слика на Надворешен хард диск ADATA HV300 - 2TB, сина
Слика на Надворешен хард диск ADATA HV300 - 2TB, сина
Слика на Надворешен хард диск ADATA HV300 - 2TB, сина
Слика на Надворешен хард диск ADATA HV300 - 2TB, сина
Слика на Надворешен хард диск ADATA HV300 - 2TB, сина

Надворешен хард диск ADATA HV300 - 2TB, сина

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
103.83 €
95.71 €
со ДДВ Без ДДВ 91.15 €
Заштеди 8.12 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
AHV300-2TU31-CBL
Лансиран:
15. 5. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Технологија:
USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1
Формати и дискусија:
2.5
Пеша (g):
139,8
Ширина [мм]:
80,5
Производител:
ADATA
Големина на диск GB::
2 000
Modeli i diskut:
Странски
Тип на тврд диск:
Магнетни
Висина [mm]:
10,3
Дебелина [mm]:
125,7
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4713218465030
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Надворешен хард диск ADATA HV300 - 2TB, сина
95.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ