1 / 2
Продадено
Слика на Sandberg Gamer Desk XXXL Mousepad , црн
Слика на Sandberg Gamer Desk XXXL Mousepad , црн

Sandberg Gamer Desk XXXL Mousepad , црн

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
58.33 €
43.71 €
со ДДВ Без ДДВ 37.04 €
Заштеди 14.62 €
-26%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
520-27
Лансиран:
26 август 2016 година
Гаранција за производителот:
1 година
Пеша [g]:
791
Ширина [мм]:
900
Материјали:
Текстил
Производител:
Сандберг
Боја:
ЦРНО
Висина [mm]:
4
Дебелина [mm]:
450
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5705730520273
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Sandberg Gamer Desk XXXL Mousepad , црн
43.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ