1 / 1
Foto e Tabelë motorike për projektor Elite Screens 90", 120.7 x 193 cm

Tabelë motorike për projektor Elite Screens 90", 120.7 x 193 cm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
458.58 €
362.94 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 307.58 €
Ju kurseni 95.64 €
-21%

Vetëm edhe 5
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Shkup
30 korrik 2024 - 31 korrik 2024
Maqedoni, të tjera
31 korrik 2024 - 01 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Prodhuesi Elite Screens ju ofron një gamë të gjerë të tabelave për projektorë, me zgjedhje të shumta të sipërfaqeve. Ky model përdorë teknologjinë MaxWhite e cila ofron kënde të gjera shikimi prej 160 °, është i fortë dhe i lehtë për t'u pastruar. Tabela ka dimensione prej 120.7 x 193 cm, diagonale prej 90" (228.6 cm) dhe raport 16:10. Tabela është e pajisur me një telekomandë me rreze infra të kuqe. Motori i sinkronizuar mundëson operim të heshtur me jetë më të gjatë dhe konsum më të ulët të energjisë. Tabela mund të ngjitet në mur ose tavan me një konstruksion të fuqishëm metalik.
Kodi i prodhuesit:
Electric90X
Lansuar:
23 Maj 2013
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e imazhit:
120.7 x 193 cm
Kornizë e zezë:
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Rritje:
1,1
Prodhuesi:
Elite Screens
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com
Lloji i ekranit:
Elektrik
Madhësia e ekranit:
Video (1610)
Këndi i shikimit [°]:
160
EAN:
6944904402222
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Tabelë motorike për projektor Elite Screens 90", 120.7 x 193 cm
362.94 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo