1 / 7
Продадено
Слика на LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "
Слика на LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "
Слика на LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "
Слика на LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "
Слика на LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "
Слика на LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "
Слика на LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "

LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
501.91 €
475.92 €
со ДДВ Без ДДВ 453.25 €
Заштеди 26.00 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Лансиран:
20. 8. 2020
Гаранција за производителот:
1 година
Однос на гледање:
16: 9
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Одлично
Влезна порта на DVI:
По
УСБ:
По
USB-центар:
По
Звучници:
По
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
Содржина на пакетот:
Аудио кабел, DisplayPort кабел, Пенкало за допир, HDMI кабел, USB кабел, VGA кабел
Дијагонала на екранот ["]:
23,8
Прилагодлива висина:
По
Намалување на сината боја:
По
Намалете го треперењето на сликата:
По
Код:
242B9T/00
Пеша кг:
8,15
Фреквенција Hz:
60
Консуми Ш:
15,68
Ширина mm:
554
Висина mm:
413
Дебелина мм:
227
Екран на допир:
По
Број на порти USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Излезна моќност на звучникот W:
4
Време на реакција ms:
5
Боите поддржаа милиони:
16.7
Теренот на Hz:
0,275
Осветлување cdm2:
250
Хоризонтален агол на гледање °:
178
Вертикален агол на гледање °:
178
VGA приклучок D-Sub:
По
Опсег на бои:
NTSC 1931 (72%)
Аудио технологија:
3,5 мм за слушалки, 3,5 мм (влез)
Kontrasti dinamik [:1]:
50000000
Kontrasti statik [:1]:
1000
Производител:
Филипс
Веб-страница на производителот:
Philips.com
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Боја:
ЦРНО
DisplayPort:
По
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
LED Монитор Philips 242B9T - 23,8 "
475.92 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ