1 / 7
E shitur
Foto e Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi
Foto e Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi
Foto e Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi
Foto e Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi
Foto e Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi
Foto e Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi
Foto e Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi

Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
31,590 MKD.
19,990 MKD.
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19,038 MKD.
Ju kurseni 11,600 MKD.
-37%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky monitor përmban karakteristika të përsosura fizike dhe teknologjike për performancë të përsosur. Ka diagonale 31.5 inç dhe ofron rezolucion QHD 2560 x 1440 pikselë me përpjesëtim pamor 16:9 dhe densitet 109 ppi. Është i tipit IPS dhe ka kënde pamore horizontale dhe vertikale 178 shkallë. Shpërfaq 16.7 milionë ngjyra, ndriçim 350 cd/m2, kontrast 1000:1 dhe kohë të përgjigjes 4 ms. Ndër konektorë ka DisplayPort, HDMI, USB tipi C, USB 3.1, 3.5mm stereo jack.
Lansuar:
27. 10. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
USB Hub:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
1
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
Përmbajtja e pakos:
Kabllo USB-C
Diagonalja e ekranit:
31.5
Lartësi e rregullueshme:
Kodi:
61F1GAT2EU
Pesha kg:
9.85
Frekuencë Hz:
60
Konsumi W:
28
Gjerësia mm:
714,6
Lartësia mm:
469,4
Trashësia mm:
235
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
4
Ngjyrat e mbështetura milion:
1070
Pitch Hz:
0,272
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Ekran i sheshtë:
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB (99%)
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Kontrasti statik [:1]:
1000
Kontrasti dinamik [:1]:
3 000 000
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
EAN:
194552079475
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Lenovo T32h-20 - LED, 31,5, QHD, i zi
19,990 MKD.
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo