1 / 7
Продадено
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "
Слика на Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "

Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
178.57 €
168.82 €
со ДДВ Без ДДВ 160.78 €
Заштеди 9.75 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
XU2390HS-B1
Лансиран:
12 февруари 2014 година
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
23
Време на одговор [ms]:
5
Контраст [ 1]:
5 000 000
Теренот [Hz]:
0,26
Осветлување [cd / m2]:
250
Однос на гледање:
169
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Димензии [мм]:
532.5 x 387.5 x 180
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Влезна порта на DVI:
По
ВГА влезна порта (D-Sub):
По
Звучници:
По
Излезна моќност на звучникот [Ш]:
4
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
100 x 100
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Производител:
Ијама
Веб-страница на производителот:
Iiyama.cz
Пеша [кг]:
4
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Консуми [Ш]:
24
Боја:
ЦРНО
EAN:
4948570112982
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор LED iiyama ProLite XU2390HS-B1 23 "
168.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ