1 / 5
Продадено
Слика на iiyama G-Master LED Монитор GB2760QSU-B1 - 27 инчи
Слика на iiyama G-Master LED Монитор GB2760QSU-B1 - 27 инчи
Слика на iiyama G-Master LED Монитор GB2760QSU-B1 - 27 инчи
Слика на iiyama G-Master LED Монитор GB2760QSU-B1 - 27 инчи
Слика на iiyama G-Master LED Монитор GB2760QSU-B1 - 27 инчи

iiyama G-Master LED Монитор GB2760QSU-B1 - 27 инчи

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
397.95 €
376.82 €
со ДДВ Без ДДВ 358.88 €
Заштеди 21.12 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
GB2760QSU-B1
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
27
Време на одговор [ms]:
1
Теренот [Hz]:
233
Осветлување [cd / m2]:
350
Однос на гледање:
16:9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
170
Вертикален агол на гледање [°]:
160
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Влезна порта на DVI:
По
Ширина [мм]:
613,5
Игра:
По
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
Излезна моќност на звучникот [Ш]:
4
Фреквенција [Hz]:
144
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
100 x 100
Број на порти на DisplayPort:
1
FreeSync:
По
Kontrast [:1]:
12 000 000
Поддржани бои [милиони]:
16.7
Производител:
Ијама
Веб-страница на производителот:
Iiyama.cz
Пеша [кг]:
6,4
Резолуција:
2560 x 1440 (QHD)
Тип на екран:
TN
Консуми [Ш]:
40
Боја:
ЦРНО
Висина [mm]:
397,5
Дебелина [mm]:
230
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
2
DisplayPort:
По
EAN:
4948570115419
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
iiyama G-Master LED Монитор GB2760QSU-B1 - 27 инчи
376.82 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ