1 / 4
Продадено
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2451-BK, LED 23,8 ", Full HD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2451-BK, LED 23,8 ", Full HD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2451-BK, LED 23,8 ", Full HD, црно
Слика на Монитор EIZO FlexScan EV2451-BK, LED 23,8 ", Full HD, црно

Монитор EIZO FlexScan EV2451-BK, LED 23,8 ", Full HD, црно

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
400.24 €
371.95 €
со ДДВ Без ДДВ 354.24 €
Заштеди 28.29 €
-8%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
EV2451-BK
Гаранција за производителот:
1 година
Дијагонала на екранот ["]:
23,8
Време на одговор [ms]:
5
Теренот [Hz]:
0.27
Осветлување [cd / m2]:
250
Однос на гледање:
16: 9
Хоризонтален агол на гледање [°]:
178
Вертикален агол на гледање [°]:
178
Виси на wallидот:
По
Област на екранот:
Непријатно
LED задни светла:
По
Влезна порта на DVI:
По
ВГА влезна порта (D-Sub):
По
Ширина [мм]:
538
УСБ:
По
USB-центар:
По
Стожерот:
По
Звучници:
По
Фреквенција [Hz]:
60
HDMI влезна порта:
По
Број на HDMI порти:
1
Димензии на клипот VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 400
Број на порти на DisplayPort:
1
Kontrast [:1]:
1 000
Поддржани бои [милиони]:
1 060
Производител:
EIZO
Пеша [кг]:
5.5
Резолуција:
1920 x 1080 (полн HD)
Тип на екран:
IPS
Консуми [Ш]:
13
Боја:
ЦРНО
Висина [mm]:
323
Дебелина [mm]:
190
Број на порти USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1:
2
DisplayPort:
По
EAN:
4995047049661
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Монитор EIZO FlexScan EV2451-BK, LED 23,8 ", Full HD, црно
371.95 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ