1 / 4
Продадено
Слика на Arozzi Sfera микрофон, бела
Слика на Arozzi Sfera микрофон, бела
Слика на Arozzi Sfera микрофон, бела
Слика на Arozzi Sfera микрофон, бела

Arozzi Sfera микрофон, бела

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
35.59 €
32.34 €
со ДДВ Без ДДВ 27.40 €
Заштеди 3.25 €
-10%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Гаранција за производителот:
1 година
Код:
SFERA-WHITE
Пеша г.:
480
Минимален опсег на фреквенција Hz:
20
Максимален опсег на фреквенција kHz:
20
Чувствителност dB - SLP:
44
Лансиран на:
28. 3. 2019
Битови битни на Норма:
16
Стапка на примерок Hz:
44.1
Производител:
Ароци
EAN:
769498678824
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Arozzi Sfera микрофон, бела
32.34 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ