1 / 1
Продадено
Слика на Метални рамки DATACOM за 19 "IPC, 2x парчиња, 600 mm

Метални рамки DATACOM за 19 "IPC, 2x парчиња, 600 mm

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
92.45 €
87.58 €
со ДДВ Без ДДВ 83.41 €
Заштеди 4.87 €
-6%

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка
Описот се обработува, во меѓувреме можете да ги видите техничките спецификации или да контактирате во разговор, е-пошта и месенџер за повеќе детали. Ви благодариме за разбирањето!
Код на производителот:
50271287
Лансиран:
25. 7. 2018
Гаранција за производителот:
1 година
Производител:
DATACOM
EAN:
8596250006791
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Метални рамки DATACOM за 19 "IPC, 2x парчиња, 600 mm
87.58 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ