1 / 1
Продадено
Слика на Мерач на температура со безжични сензори TECHNOLINE TX205, бело

Мерач на температура со безжични сензори TECHNOLINE TX205, бело

Оценете го овој производ
Гаранција: 1 година Код:
30.71 €
со ДДВ Без ДДВ 26.03 €

Нема на залиха
Добијте е-пошта кога ќе пристигне на залиха
Само регистрираните клиенти можат да ја користат оваа можност
Безбедно плаќање
Пари на рака
Плаќање на жиро-сметка
На жиро сметка

Бидејќи нашата животна активност и нашите планови зависат од температурите и нивната промена, компанијата Технолин произведе мерач на температура и влажност со безжичен сензор Technoline WS 9132. Овој уред овозможува мерење на внатрешната и надворешната температура и прима податоци за 30 метри радиус и време на резултати на секои 68 секунди, е бел, има димензии 40 x 103 x 27 mm, работи со помош на две АА батерии и тежи само 42 грама.

Гаранција за производителот:
1 година
Датум на лансирање:
28 октомври 2016 година...
EAN:
4029665002057
0

0 Препораки

Оние кои го купиле овој производ, купиле и

Купи веднаш
Мерач на температура со безжични сензори TECHNOLINE TX205, бело
30.71 €
Количина:0
GjirafaFLEX: НЕ